.
.
.
.
.
 
tel. 739 000 639
 
.
.
 
 

Program cenové garance = nejnižší cena na trhu

Na všechny produkty chceme zákazníkům nabídnout nejnižší cenu na českém trhu se zachováním vysokého standardu poskytovaných služeb. V praxi to znamená, že pokud jste nějaké námi nabízené zboží našli u konkurence levněji, dáme vám toto zboží za stejnou cenu jako konkurence.


Chcete využít cenovou garanci - Jak postupovat:

Ověření před objednávkou - pokud si nejste jisti, jestli se podmínky cenové garance vztahují na zboží, které si chcete koupit, kontaktujte nás a sdělte nám bližší informace o zboží (tj. typ zboží, konkurenční nižší cenu, prodejce). Tyto informace ověříme a následně pokud nejsou falešné Vám nabídneme stejné podmínky.

Uplatnění v okamžiku odesílání objednávky - pokud si zboží u nás již objednáváte, nezapomeňte prosím do poznámky v samotném závěru procesu objednávání uvést informaci s požadavkem na uplatnění cenové garance.


Podmínky pro uplatnění programu Cenové garance:

- Zákazník musí přesně identifikovat konkurenční obchod, kde je uvedené zboží nabízené levněji.  Musí se jednat o typově zcela shodné zboží

- Musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (velmi časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé dodací lhůty, např. přes měsíc)

- Zboží musí být dodáváno pro český trh, nesmí se jednat o tzv. šedý dovoz

- V případě objednávky více položek zboží lze cenovou garanci uplatňovat pouze na položku (položky) z jednoho obchodu - není možné uplatňovat nižší cenu na každou položku zvlášt, tj. každou položku v jiném obchodu

- Odkaz na obchodníka musí být uvedený v poznámce u objednávky nebo oznámen prostřednictvím mailu či telefonátu okamžitě po odeslání objednávky

- Program cenové garance se nevztahuje na kusový výprodej zbytkových velikostí konkurence V případě uplatnění cenové garance a následného snížení ceny na úroveň konkurence u konkrétního produktu.

 

 


Garnýže Kovové - ty správné garnýže pro všechny a pro každého