PROČ KUPOVAT U NÁS
Proč kupovat u nás?

 

Garance nejnižší ceny na trhu

Garantujeme všem našim zákazníkům nejnižší cenu na trhu. Pokud však nastane situace kdy prokazatelně můžete výrobek zakoupit u konkurenčního prodejce za nižší cenu než u nás, zaručujeme vám, že v tomto případě nabídneme cenu ještě výhodnější. Více se dozvíte na naší GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY NA TRHU

Zboží v internetovém obchodě nakoupíte vždy za výrazně nižší ceny než u běžných prodejců (Hornbach, Baumax, Bauhaus, Globus), kteří mají vyšší provozní náklady. Klidně si porovnejte ceny a budete překvapeni! Kromě rozdílu ceny za zboží je třeba do možné úspory započítat i nepeněžní cenu zboží, kterou tvoří cena dopravy k prodejci, cena času stráveného cestováním a chozením po obchodech.....

 

 

Doprava ZDARMA

U objednávek nad 3.000,-Kč bez DPH máte dopravu zdarma! Kurýr resp. přepravní společnost vám ji doveze kdekoliv budete chtít.

Jak byste vezli 2,5metrové garnýže z obchodu?

 

 

Garnýž si můžete sestavit sami

Existuje více než 1.000 možností jak garnýž sestavit. Nenechte se omezovat jinými dodavateli a vyberte si jen to co skutečně potřebujete. Více se dozvíte v sekci Jak nakupovat. Je to jednoduché. Potřebujete vždy záclonovou tyč, dvě konzole pro uchycení tyče ke zdi, dvě koncovky a potřebný počet kroužků (10ks na 1 běžný metr tyče).

 

 

Manipulační poplatky

U nás neplatíte žádné skryté manipulační poplatky jako je např. balné. Platíte pouze cenu zboží, do výše objednávky 3.000,-Kč bez DPH pak dopravu popř. dobírku.

 

 

Kvalitní systém balení zásilek

Vaše zboží balíme vždy do kartónových obalů vhodných k přepravě garnýží a záclonových tyčí. Máme zájem na tom aby se k vám vaše zboží dostalo v pořádku a bez poškození.

 

 

Garance vrácení zboží

Našim zákazníkům poskytujeme plných 30 dní možnosti vrátit zboží. To je 14 dní nad rámec litery zákona. Více se dozvíte v GARANCI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

 

Systém řízení jakosti ISO9001

Dodávané garnýže jsou od největšího výrobce garnýží v Evropě a splňují veškeré požadavky na kvalitu výroby z pohledu systému řízení ISO9001.

 

 

Nepřeberné množství efektu kovu

Vaši garnýž můžete zakoupit v efektech jako jsou např. starožitná mosaz, starožitné zlato, chrom, saténový nikl, nerezová ocel, měď, stříbro, onyx, zlato, matné stříbro a mnoha jiných.

 

 

Galvanické pokovení

Všechny garnýže v efektech kovu jsou galvanicky pokovené. To zaručuje jejich otěruvzdornost a dlouhou životnost

 

 

 

 

 

Garnýže Kovové - Ty správné garnýže pro všechny a pro každého.